Home / cilt bakımı / Burundaki Siyah Noktalar İçin Çözümler

Burundaki Siyah Noktalar İçin Çözümler

Burundaki siyah noktalar nasıl temizlenir ?

Merhaba bayanlar, bu yazımızda burundaki siyah noktalar için çözümler nelerdir,sitah noktalardan nasıl kurtulabiliriz bu başlıkları anlatmaya çalışacağım sizlere.

Birçok kişinin ortak sorunu olan siyah noktalardan nasıl kurtulabiliriz,doğal yöntemlerle siyah noktalardan kurtulmamız mümkünmüdür?Bir türlü kurtulamadığımız, sıkması zor olan ve sonrasında leke olarak kalan siyah noktalardan kurtulmak için tarif vermek istiyorum.Burundaki siyah noktalardan kurtulmak için doğal yöntem arayanlar aşağıdaki malzemeleri hazırlıyoruz.

- Bir yemek kaşığı yoğurt
- Bir limon kabuğu rendesi(dilerseniz içinde birkaç damla atabilirsiniz)
- Bir yemek kaşığı kadar un

Hazırlanışı ise şu şekildedir; bir kasenin içine bir yemek kaşığı yoğurdu koyun , içine bir yemek kaşığı mısır unu ilave edin ve karıştırın.Karıştırma işlemi sırasında bir kaç damla limon suyunu karışıma ilave edin.Bu işlemlerden sonra karışımımız hazır,bekletmek zorunda değilsiniz,burun bölgesinze heemn uygulayabilirsiniz.Karışımı uyguladıktan sonra 15 dakika kadar bekleyin ve karışımı temizlerken ise siyah noktaların yoğunlukta olduğu bölgeyi ovarak çıkartın.Son olarak ılık su ile yüzünüzü yıkayabilirsiniz.Bu işlemi bir kere yapmak bir yarar sağlamayacağından, haftada en az bir kere bu işlemi tekrarlayın.Sonuçları farkedeceğinizden emin olabilirsiniz.Siyah noktalar için çeşitli ürünlerde satılmaktadır fakat ilk etapda para harcamanıza gerek olduğunu düşünmüyorum.Karışım Suna Dumankaya’ya aittir ve gerçekten siyah noktalara çok etkisi vardır.

Bir önceki yazımız olan 2013 abiye modelleri başlıklı makalemizde 2013 abiye modası, 2013 abiye modelleri ve 2013 nişanlık modelleri 2013 abiye modası hakkında bilgiler verilmektedir.

DMCA.com

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Cilt Bakımı    Moda   Takı & Aksesuar   Dekorasyon    Sağlık   Reklam   İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© 2012-2013 Kadınweb.net. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Scroll To Top