Home / moda / Prada 2013 Çanta Modelleri

Prada 2013 Çanta Modelleri

Yeni Sezon Prada Çanta Modelleri

Merhaba bu yazımızda dünyaca ünlü bir marka olan Prada’nın 2013 sezonu için hazırladığı Çanta Modellerini inceleyeceğiz.Prada markasını duymayan yoktur,markayı detaylı şekilde anlatmaya gerek yok sanırız,hani şu en ucuz tasarımları 1000$’dan başlayan marka.Şunu kabul etmek lazım, tasarımlar birbirinden harika ve kaliteli,zenginliği temsil eden bir marka zaten bunu herkez biliyor,Prada tam bir şov markası aslında yeni çanta koleksiyonunuda neredeyse mankenler ordusu ile gerçekleştirdi,buarada harika bir organizasyondu kabul ediyoruz.

Yeni sezonada iddalı bır koleksiyonla giriş yaptı ve hala yeni modeller büyük bir ilgi ile takip ediliyor ve konuşuluyor.Ülkemizdede prada markasına oldukça büyük bir ilgi var,ilgi var derken kopya prada tasarımları ağırlıkta ve çok satılıyor.Kopya diyoruz ama kopyası bile çok büyük rakamlarla satılıyor.

Zaman zaman kadınweb’de eleştirilerimiz  olmuyor değil, mesela bu yazımızda sizde sezdiniz sanırız aslında eleştirimiz markaya değil kesinlikle.Kopya yani birebir modelleri satın alan bayanlarımız oldukça fazla,diyeceksiniz ki neden alınmasın ucuzsa alınır.?

Aslında burdaki eleştiri okadar güzel çanta modelleri üreten Türk Firmalar varken, altını çize çize bazı modeller için söylüyoruz hiçde güzel görünmeyen ama 2,100$ fiyat (3,758.58TL) verilmiş bir çantayı almak biraz düşündürücü aslında.Lafı fazla uzatmadan Prada 2013 Çanta Modellerini galerimizden inceleyebilir, veya Pradanın 2,100$’lık çantalarını satın alabileceğiniz online alışveriş sitesine uğrayıp tüm modelleri iceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bershka 2013 Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Bershka elbiseleri, Bershka 2013 Elbise Modelleri ve Bershka yeni elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

DMCA.com

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Cilt Bakımı    Moda   Takı & Aksesuar   Dekorasyon    Sağlık   Reklam   İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© 2012-2013 Kadınweb.net. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Scroll To Top