Home / saç / 2013 Kızıl Saç Modelleri
2013 Kızıl Saç Modelleri

2013 Kızıl Saç Modelleri

2013 Kızıl Saç Modelleri ve Kızıl Renk Tonları

Bayanların kızıl saç merakı uzun yıllardır devam etmekte,bir çok bayanında vazgeçilmez rengi olma özelliğini taşıyor.Ünlüler dünyasındada kızıl saçlardan vazgeçemeyen bir çok bayan vardır.Kızıl saçlar neredeyse her sezon moda haline geliyor,2013 sezonunda trend saç renkleri arasında gösteriliyor.

Kızıl saçlar görünüm olarak oldukça etkileyicidir,özellikle yeşil ve siyah ile uyumu gözalıcıdır.Kızıl saçlara sahip olmak için önce uzun zaman bu rengi kullanmayı göze almalısınız,bakımı zordur çabuk akar,bir süre sonra renklerde değişmeler olur.Kızıl saçlarla harika bir görünüme sahip olabilirsiniz,ama zorlu bir bakım sürecinide hesaba katmalısınız.Çoğu kişiye göre çok seksi bir görünüm kazandıran kızıl saç modelleri hangi tenlerde daha güzel ve çekici duruyor ?

Öncelikle koyu esmer bir tene sahipseniz kesinlikle kızıl’ın açık tonlarından mutlaka uzak durmalısınız,kırmızı alt tonları veya narçiçeği tonlarını deneyebilirsiniz.Kumral,beyaz bir tene sahipseniz kızıl saçlarla gözalıcı bve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.Sarı ve buğday tenli bayanların kızılın tonlarını, özellikle bordoya bakan tonlarını denemeleri daha doğru olacaktır.Kızıl saç en zor saç renklerinden biridir ve bu seçimi yaparken tekrar tekrar düşünmelisiniz,eski saç renginize dönmek sizi sıkıntıya sokabilir.Yazımızda bu etkileyi rengin birbirinde çekici ve gözalıcı saç modellerini derledik.

Kızıl saçın farklı saç modelleri ve tonlarını sizin için galerimize ekledik,modelleri inceleyebilirsiniz.Sizde bu sezonun kızıl saç modasına katılmak istiyorsanız resimlerdeki saç modelleri ve kızıl tonlarını incelemenizi ve hangisinin size daha çok yakışacağına karar verebilirsiniz.Sözü fazla uzatmadan sizin için hazırladığımız 2013 kızıl saç modellerini ve kızıl tonlarını galerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Saç Uzatma Yöntemleri başlıklı makalemizde Bitkisel saç uzatma kürleri, dğal saç uzatma yolları ve saç bakım önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

DMCA.com

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Cilt Bakımı    Moda   Takı & Aksesuar   Dekorasyon    Sağlık   Reklam   İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© 2012-2013 Kadınweb.net. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Scroll To Top